Szkolenia i kursy online

Pozyskaj wiedzę, które pomoże Ci w sprawnej realizacji procesów HR.

Nasze szkolenia to nowoczesna rekrutacja, analityka i badania HR oraz sposoby na zadbanie o candidate i employee experience podane w przystępny sposób.

Analiza danych w HR
kurs online

Skorzystaj
z nagranego kursu online!
Kurs jest już dostępny!
Cena kursu: 590 brutto Co otrzymujesz:
- 3,5 godz. nagrań video w formie 30 lekcji - dostęp na 12 miesięcy - dodatkowe materiały w .pdf - certyfikat ukończenia kursu

Najlepsze mierniki HR
kurs online

Dowiesz się z kursu online.
Kurs będzie dostępny jESIENIĄ 2023
Możemy dać Ci znać kiedy.

Zobacz, co mówią nasi klienci:

Całość organizacji szkolenia przebiegła bardzo szybko, szkolenie odbyło się w ciągu 3 tygodni od momentu naszego zapytania. Samo szkolenie było prowadzone przez 2 konsultantki Great Digital, zawierało przy tym dużo ćwiczeń i materiałów, które pozwoliły nam wyjść ze szkolenia z konkretnymi pomysłami na efektywną komunikację w naszej firmie. Podobała nam się energia trenerek prowadzących szkolenie i przystępny sposób podania wiedzy, który zobrazowany został dużą ilością przykładów. Jestem zadowolony z organizacji szkolenia i polecam współpracę z Great Digital.
Maciej Cebertowicz
Manager ds. Sprzedaży i Rozwoju Produktu
Sky-Shop.pl
Szkolenie Analiza Danych w HR było nie tylko okazją do zapoznania się z bardzo ciekawymi sposobami przedstawiania danych zarządowi, ale również możliwością poznania precyzyjnych narzędzi do uzyskania przeróżnych danych. Mała grupa, możliwość dzielenia się wiedzą oraz zadawania pytań na żywo prowadzącemu – były świetną okazją, żeby nauczyć się co warto mierzyć w organizacjach, gdzie znaleźć odpowiednie dane oraz jak przygotować prezentacje, żeby były one czytelne dla odbiorcy. Dodatkowo, mogłam skorzystać z proponowanych konsultacji – podczas których mogłyśmy omówić dane, które analizowałam na potrzeby mojej organizacji i również dowiedziałam się jak przedstawić dane zarządowi, zaznaczając istotne fakty, które wymagały szczególnej uwagi.Zdecydowanie polecam to szkolenie dla osób, którym bliska jest praca z danymi, analizą i miernikami HR.
Aneta Bochenek
Talent and Operations Manager
Meritum Cloud Services

Szukasz szkolenia zamkniętego dla swojego zespołu?

Daj nam znać, przygotujemy je!

Sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić