Kim jestesmy

Ekspertki z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży HR, które łączą kompetencje z zakresu analityki, badań i komunikacji.

Nasze wartości

Jakość

W każdy projekt, niezależnie czy jest to globalna strategia EB czy krótkie badanie puls check pracowników, wkładamy całą naszą wiedzę, doświadczenie i serce!

Nieszablonowść

Indywidualne podejście do każdego Klienta, smart rozwiązania, inspiracja najnowszymi trendami w branży HR i kreatywne poszukiwanie odpowiedzi na wyzwania – to nasz przepis na projekty i szkolenia, które naprawdę robią różnicę! No i dzięki temu nigdy nie nudzimy się w pracy.

Optymizm

Wierzymy (i mamy na to dowody), że naszymi działaniami możemy realnie zmieniać na lepsze nie tylko doświadczenia Kandydatów i Pracowników, ale też ułatwiać pracę Zespołu HR i Hiring Managerów. A efekty dobrych praktyk, które wspólnie z nami wdrażają Pracodawcy, dodają nam skrzydeł!

Uczciwość

Uczciwie wywiązujemy się z naszych zobowiązań, zawsze na 101%! Uczciwie rekomendujemy tylko takie rozwiązania, które mają sens i faktycznie odpowiadają na potrzeby Klienta. Uczciwie mierzymy efekty naszych projektów.

Poznaj nas

Marta Pawlak-Dobrzańska

Założycielka/Strateżka i Analityczka HR

Całe moje życie zawodowe jest związane z branżą HR, choć nie jestem HR-owcem.  Po przepracowaniu ponad 11 lat w Pracuj.pl (gdzie zaczynałam jako researcher, a odchodziłam jako szef zespołów analitycznych i big data) założyłam agencję Great Digital, aby w dalszym ciągu pomagać pracodawcom lepiej rozumieć i odpowiadać na potrzeby kandydatów i pracowników.

W Great Digital pracuję już 9 rok, gdzie zajmuję się m.in. poprawą efektywności procesów HR, ze szczególnym naciskiem na obszar rekrutacji. Przeprowadziłam kilkadziesiąt projektów badawczo-analitycznych dotyczących uczestników procesów HR-owych: pracowników, kandydatów oraz HR-owców.

Jestem trenerką, prelegentką na konferencjach HR i jurorką branżowych konkursów employer brandingowych, a także wykładowcą na studiach podyplomowych Talent Management in Tech Companies na AGH, gdzie od 7 lat prowadzę zajęcia z przedmiotów „Analiza danych w HR” oraz „Digital HR”.

O innowacyjnym podejściu do HR piszę w wielu pismach i serwisach branżowych oraz na blogu Great Digital.

Justyna Manikowska

Konsultantka ds. wizerunku marki i employer brandingu

Od ponad 15 lat jestem zawodowo związana z branżą HR. Niemal 10-letnie doświadczenie w Grupie Pracuj pozwoliło mi zrozumieć potrzeby pracodawców i kandydatów, a także nauczyć się projektowania w obszarze marketingu rekrutacyjnego rozwiązań odpowiadających na wyzwania obu tych stron.  Zaczynając jako Młodsza Specjalistka ds. Marketingu zajmowałam się promocją serwisu Pracuj.pl wśród użytkowników, a swoją przygodę z Grupą Pracuj kończyłam na stanowisku Brand Managera. Odpowiadałam m.in. za opracowywanie i wdrażanie strategii pozycjonowania i komunikacji marki Pracuj.pl oraz skierowane do kandydatów  szerokozasięgowe kampanie wizerunkowe obejmujące kanały ATL i BTL.

Byłam także współautorem strategii employer brandingowej Grupy Pracuj oraz prowadzenie działań budujących jej wizerunek pracodawcy wśród różnych grup docelowych kandydatów. Były to działania obejmujące m.in.: obecność na eventach, konferencjach, targach pracy, współpracę z uczelniami, biurami karier i kołami studenckimi, konkursy i publikacje.

Od 2016 roku w Great Digital pracując z największymi pracodawcami w Polsce zajmuję się m.in. tworzeniem strategii EVP i employer brandingowych, analizą komunikacji wizerunkowej i rekrutacyjnej, wskazywaniem rekomendacji zmian w tych obszarach oraz tworzeniem treści  skierowanych do kandydatów.

Jak pracujemy, czyli na co możesz liczyć​

Opieramy się na danych

Korzystamy z danych klienta i wyciągamy z nich nowe wnioski

Badamy

Projektujemy i realizujemy badania HR. Uzupełniamy dane klienta w razie potrzeby. Potrafimy zrealizować każde badanie pracowników i kandydatów

Pracujemy razem

Tworzymy rozwiązania razem z klientem. Łączymy wiedzę klienta z naszym spojrzeniem rynkowym

Dostosowujemy się

Proponujemy optymalne działania, na miarę potrzeb, celów i budżetu klienta

Zastanawiasz się jak możemy Ci pomóc? Porozmawiajmy!