Usługi

Wesprzemy Cię w analityce, badaniach i strategii w HR.

Analiza i mapowanie procesu rekrutacji

Wskażemy mocne strony i wąskie gardła w rekrutacji. Podpowiemy co zrobić, aby zadbać o doświadczenia kandydatów i innych uczestników procesu. Przejdziemy wspólnie przez konkretne etapy:

Badania candidate & employee experience

Sprawdzimy, jak wyglądają doświadczenia kandydatów, którzy aplikowali do Twojej firmy. Wskażemy co jest mocną stroną rekrutacji, a co wymaga zmian. Zapytamy też o onboarding i kolejne etapy w cyklu życia pracownika. Badania, jakie realizujemy najczęściej:

Szkolenia i kursy online

Podpowiemy Ci jak stawiać pierwsze kroki w analityce HR, a także jak doskonalić swoje umiejętności i podnosić sobie poprzeczkę. Dowiesz się czym różni się raportowanie od People Analytics. Masz do wyboru następujące szkolenia:

Konsultacje online

Potrzebujesz skonsultować bieżący projekt przed jego startem? A może masz wątpliwości, jak podejść do problemu w obszarze HR? Porozmawiaj z nami online i skorzystaj z naszego doświadczenia. Możesz wybrać:

EVP i strategie EB

Zidentyfikujemy przewagi Twojej firmy jako pracodawcy. Wskażemy, na jakie atrybuty postawić, aby employee value proposition dla obecnych i potencjalnych pracowników było atrakcyjne, wiarygodne i wyróżnialne na tle konkurencji.

HRlytics.pl

Prawie 20 lat doświadczenia w realizacji badań HR sprawia, że wiemy, co jest w nich szczególnie istotne. Dlatego pracujemy na własnym systemie do realizacji badań online, który odpowiada na potrzeby HR-owców. Już wkrótce będziesz mieć szansę poznać go bliżej!

Raporty branżowe

Wiemy, jak realizować najlepsze badania. Wiedzą to też znane marki i dostawcy w branży HR. Dlatego projektujemy i realizujemy wszelkie badania, jakie dotyczą pracowników, kandydatów bądź HR-owców. Zrealizowaliśmy m.in.:

Który obszar współpracy będzie odpowiadać na Twoje potrzeby? Porozmawiajmy!