Konsultacje online

Konsultacje online - bieżące wsparcie dla zespołu HR

Wybierz optymalną dla Ciebie formę współpracy:

Zobacz, co mówią nasi klienci:

Konsultacje z Martą Dobrzańską to nieocenione wsparcie w mierzeniu efektywności inicjatyw w obszarze Talent Development i w skutecznej komunikacji wyników do biznesu. Nasze okresowe spotkania to swoisty health check przyjętych metryk, rozwiązań, sposobu analizy i interpretacji danych, a także inspiracja do istotnych usprawnień czy korekt. Profesjonalnie, konkretnie i w super atmosferze 🙂
Katarzyna Ćwik
Talent Development Manager
Brainly
Konsultacje przeznaczyłam na omówienie właśnie wdrażanego procesu exit interview. Pozwoliło mi to zarówno dopracować formę wywiadu końcowego i jak również skorygować przyjęte założenia. Bardzo polecam!
Patrycja Świtała-Owieśniak
HR Manager
CSP Customer Services Polska Sp. z o.o.
Podczas proponowanych przez Martę konsultacji mogłyśmy omówić dane, które analizowałam na potrzeby mojej organizacji i również dowiedziałam się jak przedstawić dane zarządowi, zaznaczając istotne fakty, które wymagały szczególnej uwagi. Zdecydowanie polecam!
Aneta Bochenek
Talent & Operations Manager
Meritum Cloud Services

Dlaczego warto:

Elastyczne wsparcie

Bywają tygodnie, w których dzieje się więcej i takie, kiedy zespół HR w Twojej firmie sam realizuje potrzebne zadania? To Ty decydujesz kiedy i w jakim wymiarze miesięcznie chcesz wykorzystywać swój pakiet konsultacji – dajesz nam znać, kiedy potrzebujesz wsparcia.

Różnorodność tematów

Organizacja badania pracowników i/lub kandydatów, treść materiałów rekrutacyjnych lub wizerunkowych, wsparcie w komunikacji wewnętrznej nowego projektu, analiza danych rekrutacyjnych….tematyka, w jakiej możesz poprosić o wsparcie jest bardzo szeroka, po prostu daj znać, czego potrzebujesz!

Doświadczenie rynkowe i zewnętrzne spojrzenie

Ostatnie dni przed wypuszczeniem ważnego projektu lub kampanii? Podpowiemy, co zrobić, aby planowane działania miały optymalny zakres i maksymalnie wykorzystać ich potencjał.

Plan w nagłych sytuacjach

Jakiś nagły projekt „na wczoraj”? Brakuje rąk do pracy? Zleć nam część zadań i spełnij stawiane przed zespołem HR oczekiwania!

Zamów konsultacje online i zyskaj wsparcie, którego potrzebujesz!

Sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić