Analiza danych w HR – 20% zniżki dla osób które wypełniły test

KURS ONLINE

Analiza danych w HR

Poznaj analitykę w HR od podstaw!

jeszcze tylko przez:
Days
Hours
Minutes
Seconds
Promocja zakończona

Umiejętność analizy danych w HR to nie jest odrębna specjalizacja w HR, ale jedna z kompetencji nowoczesnego HR-owca, bez względu na obszar, którym się zajmuje. Pozwala lepiej rozumieć i mierzyć podejmowane działania HR, skuteczniej komunikować się z biznesem i być skuteczniejszym HR-owcem. Weź udział w kursie Analiza danych w HR i dowiedz się jakie dane warto analizować i gdzie je znaleźć, z jakich narzędzi korzystać oraz jak analizować, interpretować i komunikować wyniki analiz w organizacji. Psst, tylko teraz możesz kupić kurs 20% taniej!

Czego nauczysz się podczas kursu?

Jeśli interesujesz się HR i chcesz zgłębić tajniki analityki danych w tej dziedzinie, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie! W trakcie kursu otrzymasz praktyczne wskazówki, które pozwolą Ci skutecznie zbierać i analizować dane w HR.

Dowiesz się, jak interpretować wyniki badań i jak wykorzystać te informacje do podejmowania decyzji, które wpłyną na rozwój Twojej organizacji. Kurs Analiza danych w HR to nie tylko wiedza teoretyczna, ale przede wszystkim praktyczne umiejętności, które możesz zastosować w swojej pracy już od pierwszych dni po zakończeniu kursu.

Dla kogo jest kurs?

Kurs ten jest przeznaczony zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z analityką danych, jak i dla tych, którzy już mają pewne doświadczenie w tej dziedzinie. Dzięki praktycznym ćwiczeniom i realnym przykładom, będziesz mieć możliwość zastosowania zdobytej wiedzy w praktyce i nabrania pewności w analizowaniu danych

Co znajdziesz w kursie?

Kurs to 2 główne moduły, sprawdź, czego dowiesz się w każdym z nich, a także na co jeszcze możesz liczyć oprócz samego omówienia materiału. Obejrzyj filmik!

Program kursu

Moduł 1

Wstęp – dla kogo i o czym jest ten kurs
People Analytics- czym jest, a czym nie jest?
People Analytics- przydatne kompetencje
People Analytics – poziomy zaawansowania analityki HR
Poziom analityki w Polsce
Podsumowanie, czyli 3 wnioski dla Ciebie

Moduł 2

8 kroków do pracy z danymi w HR
Krok 1- Postaw pytanie biznesowe
Krok 2- Zbierz dane wewnętrzne z HR
Krok 2- Zbierz dane wewnętrzne z innych działów
Krok 2- Zbierz dane zewnętrzne
Zadanie do wykonania
Rozwiązanie zadania
Rodzaje danych
Krok 3. Przygotuj dane do analizy
Krok 4. Analiza danych. Od czego zacząć?
Krok 4. Analiza danych. Czym są wskaźniki?
Krok 4. Analiza danych. Czym różnią się mierniki od wskaźników?
Krok 4. Analiza danych. Czym jest estymacja?
Krok 5. Uzupełnij dane
Krok 5. Czym jest benchmarking?
Krok 6. Przygotuj wnioski
Krok 7. Interpretacja danych
Analiza i interpretacja danych. Zadanie do wykonania
Analiza i interpretacja danych. Rozwiązanie zadania
Krok 8. Wizualizacja danych
Krok 8. Wizualizacja danych. Zadanie do wykonania
Krok 8. Wizualizacja danych. Rozwiązanie zadania
Narzędzia do analizy i interpretacji danych
Cechy dobrego raportu z analizy danych

Czego nie znajdziesz w kursie?

Sprawdź, czym ten kurs nie jest! Zależy mi, aby kurs odpowiadał na Twoje potrzeby, a także…rozwiewał ewentualne obawy, jeśli myślisz, że kurs może być dla Ciebie zbyt trudny. Więcej wyjaśniam w filmiku!

Marta Pawlak-Dobrzańska

People Analytics Expert w Great Digital

Całe moje życie zawodowe jest związane z branżą HR, choć nie jestem HR-owcem. Po przepracowaniu ponad 11 lat w Pracuj.pl założyłam agencję Great Digital, aby w dalszym ciągu pomagać pracodawcom lepiej rozumieć i odpowiadać na potrzeby kandydatów i pracowników.

Great Digital prowadzę już 9 rok, gdzie zajmuję się m.in. poprawą efektywności procesów HR, ze szczególnym naciskiem na obszar rekrutacji. Przeprowadziłam kilkadziesiąt projektów badawczo-analitycznych dotyczących uczestników procesów HR-owych: pracowników, kandydatów oraz HR-owców. Jestem trenerką, prelegentką na konferencjach HR i jurorką branżowych konkursów employer brandingowych, a także wykładowcą na studiach podyplomowych Talent Management in Tech Companies na AGH, gdzie od 7 lat prowadzę zajęcia z przedmiotów „Analiza danych w HR” oraz „Digital HR”

Lista FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania

KURS ONLINE A SZKOLENIE ONLINE

Nie, kurs online to jedna druga materiału ze szkolenia „Analiza danych i mierniki w HR”.
Całość materiału ze szkolenia online to 2 kursy online: „Analiza danych w HR” oraz
„Mierniki w HR” (kurs będzie dostępny wkrótce).

Zakres materiału podczas kursu online oraz szkolenia organizowanego „na żywo” jest zbliżony, można powiedzieć, że pod względem zakresu materiału kurs online to odpowiednik szkolenia online. Dodatkową wartością ze szkolenia realizowanego na żywo jest oczywiście możliwość bieżącej interakcji z trenerką, bieżące przykłady z pracy trenerki, możliwość wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami szkolenia i wspólne rozwiązywanie zadań podczas szkolenia.
Otwarte szkolenia online będą organizowane coraz rzadziej. Alternatywą są zamknięte szkolenia z analityki HR organizowane dla konkretnej firmy.
Program podczas kursu i szkolenia online jest bardzo zbliżony, możesz potraktować to jako powtórzenie, zaktualizowanie i uzupełnienie wiedzy (zwłaszcza jeśli udział w szkoleniu miał miejsce np. w 2021 lub wcześniej).

ZAWARTOŚĆ KURSU „ANALIZA DANYCH W HR”

Kurs składa się z 30 lekcji podzielonych na 20 moduły. Lekcje mają od kilku do kilkunastu minut. Łącznie to 3,5 godzin nagrań video dotyczących analityki HR.
Zupełnie nie, materiał z kursu „Analiza danych w HR” jest w 100% odmienny od zawartości kursu „TRAFFIT Campus”.

PŁATNOŚCI I DOSTĘP DO KURSU

Cena kursu obniżona o 20% to 472 zł (brutto), czyli 20% taniej za 3,5 godziny materiału video w formie 30 lekcji. Regularna cena kursu to 590 zł (brutto). Najniższa cena kursu w okresie 30 dni przed zniżką: 590 zł (brutto).

Oczywiście, jest możliwość otrzymania faktury, wystarczy podać potrzebne dane.

Z pomocą przelewy24.pl, czyli poprzez przelew lub BLIK.

Możesz korzystać z kursu, kiedy tylko chcesz podczas 12 miesięcy od daty zakupu kursu.
Kurs przeznaczony jest dla 1 osoby, każda kolejna osoba z zespołu to konieczność wykupienia dodatkowego dostępu. W sprawie zniżki dla więcej niż 3 osób z 1 firmy napisz maila: kurs@greatdigital.pl

Po zaksięgowaniu otrzymania płatności otrzymasz mail z danymi do logowania na platformie kursowej Great Digital. Jeśli nie widzisz maila, na wszelki wypadek sprawdź też folder „spam”.

Otrzymujesz dostęp od razu do całego kursu (wszystkich modułów i 30 lekcji).

Oczywiście, wystarczy, że zaznaczysz odpowiednie pole w formularzu poniżej.

Po zakupie kursu i aktywacji konta wszystkie materiały są natychmiastowo
udostępniane uczestnikowi. Z tego powodu zwrot nie jest możliwy, zgodnie z
Prawami Konsumenta (art. 38, pkt 13).

Jeżeli pojawią się jakiekolwiek problemy bądź pytania, wyślij maila na
adres: kurs@greatdigital.pl

Twoje dane osobowe są przetwarzane zgodnie z naszymi wysokimi standardami bezpieczeństwa i zgodności z obowiązującymi przepisami o ochronie danych. Szczegółowe informacje na temat tego, jak przetwarzamy Twoje dane, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności, do której link znajduje się tutaj: Polityka prywatności

Jeśli masz pytanie, na które nie ma odpowiedzi powyżej
śmiało napisz!