Test kompetencji analitycznych

autorski test online

Test kompetencji analitycznych w HR

Zrób test i dowiedz się jak wypadasz!

Po czym poznać, że potrafisz analizować dane w HR w prawidłowy sposób? Jakie kompetencje warto rozwijać? Co warto wiedzieć jeśli chcesz być nowoczesnym analitykiem HR? Zrób szybki test, który da Ci jasną odpowiedź.

Na czym polega szybki test kompetencji analitycznych w HR?

Być może analizujesz już dane w HR, ale nie masz pewności czy robisz to dobrze, na co zwrócić uwagę, aby podnosić sobie poprzeczkę w analizie danych w HR? Jak to robić, aby być nowoczesnym analitykiem HR, którego rola nie sprowadza się do raportowania danych w HR?

Odpowiedz na 10 pytań, a wynik otrzymasz od razu prosto na Twój adres email. Wypełnij i dowiedz się jaki jest Twój poziom kompetencji analitycznych w HR.

Dla kogo jest test kompetencji analitycznych w HR?

Test kompetencji analitycznych w HR powinny wypełnić zarówno osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z analityką danych, jak i ci, którzy już mają pewne doświadczenie w tej dziedzinie. Pytania zostały skonstruowane tak, aby sprawdzać różne aspekty analizy danych w HR i móc określić rodzaj podejścia i poziom analizy danych w HR osoby wypełniającej test.

Marta Pawlak-Dobrzańska

People Analytics Expert/Autorka testu

Całe moje życie zawodowe jest związane z branżą HR, choć nie jestem HR-owcem. Po przepracowaniu ponad 11 lat w Pracuj.pl założyłam agencję Great Digital, aby w dalszym ciągu pomagać pracodawcom lepiej rozumieć i odpowiadać na potrzeby kandydatów i pracowników.

Great Digital prowadzę już 9 rok, gdzie zajmuję się m.in. poprawą efektywności procesów HR, ze szczególnym naciskiem na obszar rekrutacji. Przeprowadziłam kilkadziesiąt projektów badawczo-analitycznych dotyczących uczestników procesów HR-owych: pracowników, kandydatów oraz HR-owców. Jestem trenerką, prelegentką na konferencjach HR i jurorką branżowych konkursów employer brandingowych, a także wykładowcą na studiach podyplomowych Talent Management in Tech Companies na AGH, gdzie od 7 lat prowadzę zajęcia z przedmiotów „Analiza danych w HR” oraz „Digital HR”.