Szkolenia otwarte i online

Pozyskaj wiedzę o trendach i innowacjach rynkowych dla Twojego zespołu.
Nasze szkolenia to nowoczesna rekrutacja, analityka HR oraz sposoby na zadbanie o candidate i employee experience podane w przystępny sposób.

Badania pracowników i kandydatów online, czyli jak budować dobre kwestionariusze do badań online  – szkolenie otwarte online


Analiza danych w HR – co warto mierzyć i jak robić to dobrze – szkolenie otwarte online


Candidate experience w rekrutacji kandydatów IT – szkolenie otwarte online


Dlaczego warto?

  • znamy najnowsze trendy w obszarze rekrutacji i HR
  • kładziemy nacisk na praktyczne i skuteczne rozwiązania przynoszące wymierne korzyści
  • kilkuletnie doświadczenie trenerskie
  • średnia ocena naszych szkoleń to 9/10 punktów

Zobacz, co mówią nasi klienci:

Całość organizacji szkolenia przebiegła bardzo szybko, szkolenie odbyło się w ciągu 3 tygodni od momentu naszego zapytania. Samo szkolenie było prowadzone przez 2 konsultantki Great Digital, zawierało przy tym dużo ćwiczeń i materiałów, które pozwoliły nam wyjść ze szkolenia z konkretnymi pomysłami na efektywną komunikację w naszej firmie. Podobała nam się energia trenerek prowadzących szkolenie i przystępny sposób podania wiedzy, który zobrazowany został dużą ilością przykładów. Jestem zadowolony z organizacji szkolenia i polecam współpracę z Great Digital.

Maciej Cebertowicz
Manager ds. Sprzedaży i Rozwoju Produktu
Sky-Shop.pl

Szkolenie Analiza Danych w HR było nie tylko okazją do zapoznania się z bardzo ciekawymi sposobami przedstawiania danych zarządowi, ale również możliwością poznania precyzyjnych narzędzi do uzyskania przeróżnych danych. Mała grupa, możliwość dzielenia się wiedzą oraz zadawania pytań na żywo prowadzącemu – były świetną okazją, żeby nauczyć się co warto mierzyć w organizacjach, gdzie znaleźć odpowiednie dane oraz jak przygotować prezentacje, żeby były one czytelne dla odbiorcy. Dodatkowo, mogłam skorzystać z proponowanych konsultacji – podczas których mogłyśmy omówić dane, które analizowałam na potrzeby mojej organizacji i również dowiedziałam się jak przedstawić dane zarządowi, zaznaczając istotne fakty, które wymagały szczególnej uwagi.Zdecydowanie polecam to szkolenie dla osób, którym bliska jest praca z danymi, analizą i miernikami HR.

Aneta Bochenek
Talent and Operations Manager
Meritum Cloud Services

Zgłoś się na wybrane szkolenie: