Konsultacje strategiczne – analityczne lub komunikacyjne

Wybierz optymalną dla Ciebie formę współpracy

Stała liczba godzin konsultacji w miesiącu

Rozwiązanie przygotowane z myślą o firmach, które chcą mieć możliwość ad hocowego wsparcia w każdym momencie prowadzonych działań HR dla całego zespołu lub różnych jego członków w zależności od aktualnych potrzeb.

Pakiet konsultacji do wykorzystania w ciągu 6 miesięcy

Idealne rozwiązanie dla firm, które potrzebują zewnętrznego spojrzenia na prowadzone działania lub określony projekt i chcą połączyć swoją znajomość organizacji z ekspercką wiedzą na temat możliwych rozwiązań rynkowych.

Warsztat w wybranym obszarze

Szyte na miarę wsparcie dla firm, które potrzebują wypracować konkretne rozwiązania, plan działania lub pozyskać dodatkową wiedzę z obszaru employer brandingu, candidate i employee experience.

Wybierz swoje konsultacje strategiczne – analityczne lub komunikacyjne

Obszary, w jakich możemy Ci pomóc:

  • Określanie EVP pracodawcy i strategii employer brandingowej
  • Przygotowywanie materiałów rekrutacyjnych i pomiar ich efektów
  • Realizacja kampanii rekrutacyjnej wraz z wyznaczeniem jej celów i mierników
  • Działania nastawione na poprawę candidate experience
  • Działania podnoszące zaangażowanie pracowników
  • Analityka HR, pomiar i poprawa efektywności procesów HR

konsultacje

Co mówią nasi klienci?

Konsultacje z Martą Dobrzańską to nieocenione wsparcie w mierzeniu efektywności inicjatyw w obszarze Talent Development i w skutecznej komunikacji wyników do biznesu. Nasze okresowe spotkania to swoisty health check przyjętych metryk, rozwiązań, sposobu analizy i interpretacji danych, a także inspiracja do istotnych usprawnień czy korekt. Profesjonalnie, konkretnie i w super atmosferze :).

Katarzyna Ćwik, Talent Development Manager, Brainly

Konsultacje przeznaczyłam na omówienie właśnie wdrażanego procesu exit interview. Pozwoliło mi to zarówno dopracować formę wywiadu końcowego i jak również skorygować przyjęte założenia. Bardzo polecam!

Patrycja Świtała-Owieśniak, HR Manager, CSP Customer Services Polska Sp. z o.o.

Podczas proponowanych przez Martę konsultacji mogłyśmy omówić dane, które analizowałam na potrzeby mojej organizacji i również dowiedziałam się jak przedstawić dane zarządowi, zaznaczając istotne fakty, które wymagały szczególnej uwagi. Zdecydowanie polecam!

Aneta Bochenek, Talent & Operations Manager, Meritum Cloud Services

Dlaczego warto:

Elastyczne wsparcie

Bywają tygodnie, w których dzieje się więcej i takie, kiedy zespół HR w Twojej firmie sam realizuje potrzebne zadania? To Ty decydujesz kiedy i w jakim wymiarze miesięcznie chcesz wykorzystywać swój pakiet konsultacji – dajesz nam znać, kiedy potrzebujesz wsparcia.

Różnorodność tematów

Organizacja badania pracowników i/lub kandydatów, treść materiałów rekrutacyjnych lub wizerunkowych, wsparcie w komunikacji wewnętrznej nowego projektu, analiza danych rekrutacyjnych….tematyka, w jakiej możesz poprosić o wsparcie jest bardzo szeroka, po prostu daj znać, czego potrzebujesz!

Doświadczenie rynkowe i zewnętrzne spojrzenie

Ostatnie dni przed wypuszczeniem ważnego projektu lub kampanii? Nie jesteś pewien czy o wszystkim pamiętasz i czy zaplanowane działania mają optymalny zakres? Opowiedz nam o nich, a my odnosząc się do naszego szerokiego doświadczenia podpowiemy czy możesz śmiało działać i jak Twoje działania wypadają na tle innych pracodawców

Plan w nagłych sytuacjach

Jakiś nagły projekt „na wczoraj”? Brakuje rąk do pracy? Zleć nam część zadań i spełnij stawiane przed zespołem HR oczekiwania!

Opcja na niewykorzystany budżet HR

Możesz zamówić konsultacje teraz i korzystać z nich do końca czerwca 2022, w dogodnych dla Ciebie terminach. Nie musisz określać tematu konsultacji już teraz.

Zamów konsultacje analityczne, komunikacyjne lub inne i zyskaj wsparcie, którego potrzebujesz!